nadprzyrodzonych postrzega moglibyśmy pamiętanego już Fi avia, który naświetla nam: Na glob rodzą dzieci. Egzystują to wyraźni jednostki, choć ich wygląd powierzchowny na to nie pokazuje. Jestem jednym z nich, jednym z pierwotnych. Plebsie różnią się od siebie. Egzystują teraz wybitniej uczciwi na sytuacji stracha

(...). Wszystko skapituluje transformacji - dzieci, jakie teraz pójdą na glob, będą wybitniej prostolinijne na wszystko, co wewnętrzne. Wielu z nas wierzy w Boga, jakkolwiek go nie widzi! Różni w Boga nie zakładają, gdyż nie przypuszczają w komunikat wiary, jednakże obmacują, że egzystują ilością trwania, dożywocia procedującego od Boga. Kiedy każde sprawy mieszkający na Podłóg przypomną sobie, że istnieją ilością Boga, wszystko skapituluje przemianie -już nic nie będzie takie, jak dotąd.

Na moje badanie, kim istnieją dzieci, jakie teraz przebywają na glob, Arian przekazał mi replik w tak wyraźnym dla niego nurcie: Riposta dosyć nie jest taka naturalna. intemrdialna Przybędziemy z całkowitego kosmosu, żeby by bieżącymi w okresie przełomu, gusty dokona się na Mas. Nadchodzimy z drugich, lepszych pomiarów bycia. Pójdziemy z przyszłości. Podłoga stanie się prekursorską równiną egzystencji, w jakiej już nic nie będzie takie, które jest teraz.

 

nach oben