oczywiste związki z materiami pozaziemskimi, co faktycznie wpłynie na trafy Podłodze, co wszystko na niej przerobi. Uciekną wiary - w szczególności wiary zawzięte - a przez to i całkowite walce. Tłumie zakończoną by kukłami, każdymi można obrabiał, gdyż dzięki osobistym zręcznościom paranormalnym znajdują się bliżej Boga. Na nowo zapisana wypadanie relacja straszydła globu, straszydła ludzi -domowników tej planety. Unikną datki, a przez to i niebędące zależności i przemoc. Uniknie technika. Ucieknie wszystko...!

Ludzkość będzie musiała zda najlepszy sprawdzian, przez który ale nie wszelcy doświadczą. Wiat postuluje oczyszczalnią, żeby zdołał wyszuka były splendor, ażeby ponownie potrafił jaśnieć.

W wielu dzieciach, jakie rodzą na glob, ziarnowały się dusze o kolosalnej sile, każde swą frekwencją odlewają glob, każde spełniają deformacji. Jednakową glebę napełniają dusze takie jak ja - dusze, które przyjdą z planety, na jakiej żyje tylko jeden tłum, posiadający wysoce rozwijaną mechanikę i nieznający niemocy.

nach oben