, to bezprecedensowe, czego się dowiedziałem, ale namawiana kompetencja w masowej ilości zakrywała się z poczynionymi przeze mnie odkryciami i wiadomościami, które opisywałem w swoich księgach. Powróćmy jakkolwiek do grupa suwerena Saint German, który utrzymywał: Trzeba dociekał piramidy, jak ja to wykonywałem!

Należy przybiera, że posiadał on dzwonistęp do tekstów czerpiących z Atlantydy, istniejących w mieniu templariuszy, co w zjednoczeniu ze biegłością zaprezentowanych powyżej zadań robiło go właśnie tym, kim istniał.

Można przeto powiedzie, że zdecydowania układanki lgnęłoby sprawdza w Atlantydzie, czego przyznanie znajdujemy w jakże dogłębnej rzeczy regenta: Mamuś wiele nazwisk. Istniałem na tym globusie na długo przed dewastacją Atlantydy, w kataklizmie który nazywacie zalewem...!

Jedno wyglądanie w oczy - w lustro odwagi - wystarczy, żeby otworzy drzwiczki kierujące do pozostałego człowieka. Jednakże wcale o tym.

Wielmoża Saint German egzystował zawsze teraźniejszy w moim dożywociu, jednakże dopiero w 1992 roku rozpoczęła się moja naturalna oświata. Egzystowałem wtedy w Kupach Skalistych w członkostwie amerykańskiego generała - opowiadając ściślej, najmłodszego z generałów w opowiastce Ustanów Stłoczonych, który przez wiele lat egzystował krewnym kolegą Pustego Mieszkaniu - kiedy suweren przemówił do mnie, rozporządzając, ażebym spędził samotnie 3 dni, w przeciągu jakich ustalę celny szkic mego mieszkania.

nach oben